Viimased uudised


KOLKS III on ajalugu
28.06.2023

18. juunil 2023 toimusid Saaremaal, Suure Tõllu Puhkekülas, petangivõistlused KOLKS III. Nagu arvata oli, purustati nende käigus nii mõnigi rekord. Ainuüksi Saaremaa juurtega mängijaid jagus 11 tiimi koosseisu. Osalenud paaride koguarvuga (24) tuleb üldjoontes kah rahule jääda, seda vaatamata kliimasoojenemisest tingitud pooleteise kuulisele põuaperioodile. Lubatud paduvihma (mis prognooside kohaselt oleks peaaegu saanud turniiri toimumisele saatuslikuks) ärajäämine lõi kogu sünoptikute klanni alustalad minu silmis kõikuma.

 


Võistluse Klubide Sari kokkuvõte
17.05.2023

Möödunud laupäeval toimus Harku hallis Klubide Sari II etapp millest võtsid osa samad 9 võistkonda, kes ka esimesel etapil osalesid.

Taaskord oli võidukas Kärdla klubi, Tartu tegi suurepärase soorituse ja tõusis poodiumi teisele astmele, Tõrva taaskord esikolmikus, kuigi esimese etapi hõbe muutus pronksiks siis tagati üldkokkuvõttes ikkagi hõbedane teine koht.


Tartu Vaim tulemused
14.05.2023


Traditsiooniline petangiturniir Tartu Vaim toimus laupäeval, 6. mail 2023 Laulupeomuuseumi pargis. Seekord olid nelja võistkonnaga osalenud tartlased külalislahked ning lasid särada kaugemalt tulnutel.


Tartu Vaim
21.04.2023

Kevad on käes ning õues ilusad ilmad. Tartu Petank ootab kõiki osalema välihooaja esimesel võistlusel "Tartu Vaim". Kiirustage, sest osalema mahub vaid 12 kiiremat meeskonda!


Hooaeg “purgis”
30.12.2022

”Tali tuli maha ja valgeks läks maa”.

Petankeritele tähendab see reeglina ühe hooaja lõppu, kolimist välisväljakutelt saalidesse, uue hooaja ootust. Aga loomulikult on ka aeg kokkuvõtete tegemiseks.

Missugune oli petangiaasta 2022?


2022 aasta kokkuvõte Eesti reitinguarvestusest
30.12.2022

Selle aasta Eesti edukamad petangis:

Parim naismängija: Merike Aava
Parim meesmängija:  Veiko Proos
Parim juunior: Robin Randrüüt
Parim seenior: Ivar Viljaste
Parim klubi: Kärdla SK

Palju õnne ja uusi kordaminekuid kõigile võitjatele!


Kokkuvõte lätlaste Warriorsiga konkureerivast võistlusest KOLKS
07.12.2022

Nagu ütleb kuulus inglise vanasõna: "Kui sa ei proovi, siis sul kindlasti ei õnnestu!"


Eestlaste uskumatud seiklused Prantsusmaal
17.11.2022

Prantsusmaale sõites meenutasime Prantsuse vanasõna „Jooksmisest üksi on vähe kasu, peab ka õigel ajal startima“.

Start Euro Cupile anti Tõrvas käesoleva aasta juulikuu viimastel päevadel. Et saada õigus esindada Eestit Euro Cupil oli vaja oma paremust tõestada vastaval Eesti võistlusel ehk Klubide Karikal ülejäänu üheksa klubi vastu. Sel korral olid keskendumine ja vormi ajastamine paigas ning esimene takistus sai läbitud suuremate probleemideta. Loomulikult tuli üksikuid kaotusi ja tagasilööke, aga need ei löönud meid sel korral sadulast maha ja teekond Euroopa suunal sai stardi. Võis hakata valmistuma hooaja kõige tähtsamaks võistluseks.


Tõnis Neilandi meenutused Hispaanias toimunud Euroopa meistrivõistlustest
25.10.2022

Vahetult enne kolmapäeva võtsin Kaspari, Henri ja Robini Tartust peale ning hakkasime Riia poole sõitma. Enne Riiat tegime Valgas väike peatuse, et Harry samuti peale võtta. Kolmapäeva varahommikul jõudsime kohale. Öine sügisene aeg, väga palju loomi oli tee ääres. Õnneks jõudsime tervelt ja ohutult Riia lennujaama.


Tagasivaade juunioride ja U23 Euroopa meistrivõistlustele
14.10.2022

Maabusime (juuniorid Robin, Kevin Sten, Ott Karl ja treener Enn ning fännid Piret, Kaido, Silver, Mare, Veroonika, Anneli, Toomas ja Merike) Palma del Mallorcale juba 3. oktoobril. Vahur liitus fännide grupiga hiljem.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18