Võistluskalender


Sorteeri:
Kuupäev Võistlus Mänguviis Toimumiskoht Lisainfo
Mai 2019
02.05.2019 Naiste ja meeste MM El Ejidos, Almería, Hispaania Vaata
03.05.2019 Naiste ja meeste MM El Ejidos, Almería, Hispaania Vaata
04.05.2019 Naiste ja meeste MM El Ejidos, Almería, Hispaania Vaata
05.05.2019 Naiste ja meeste MM El Ejidos, Almería, Hispaania Vaata
11.05.2019 Klubide Karikas Voka staadion Vaata
12.05.2019 Klubide Karikas Voka staadion Vaata
18.05.2019 MM katsevõistlus,EM katsevõistlus T Saku petangiväljak Vaata
19.05.2019 MM katsevõistlus,EM katsevõistlus T Saku petangiväljak Vaata
25.05.2019 Veteranide (55+) Eesti Meistrivõistlused T Kohtla-Järve, Spordihoone Vaata
26.05.2019 Veteranide (55+) Eesti Meistrivõistlused T Kohtla-Järve, Spordihoone Vaata
Juuni 2019
01.06.2019 Baltic Cup Clubs Upesciems, Läti Vaata
08.06.2019 Saku Open T Saku, Tallinna maantee 2a Vaata
09.06.2019 Saku Open D Saku, Tallinna maantee 2a Vaata
15.06.2019 Eesti meistrivõistlused S Voka staadion Vaata
16.06.2019 Viru Karikas D Kohtla-Järve, Spordihoone Vaata
29.06.2019 Baltic Cup Singles S Upesciems, Läti Vaata
30.06.2019 Baltic Cup Singles S Upesciems, Läti Vaata
Juuli 2019
06.07.2019 Balti Cup 2019 Valga, Pedeli jõe äärne petangiväljak Vaata
13.07.2019 15. Eestimaa suvemängud ST Tartu Vaata
14.07.2019 15. Eestimaa suvemängud ST Tartu Vaata
20.07.2019 Eesti meistrivõistlused SD UusKalda, Läänemaa Vaata
21.07.2019 Eesti meistrivõistlused ST UusKalda, Läänemaa Vaata
25.07.2019 Euro Cup Euroopa Vaata
26.07.2019 Euro Cup Euroopa Vaata
27.07.2019 Euro Cup Euroopa Vaata
28.07.2019 Euro Cup Euroopa Vaata
August 2019
03.08.2019 Eesti meistrivõistlused D Pirita Spordikeskus Vaata
04.08.2019 Eesti meistrivõistlused T Pirita Spordikeskus Vaata
10.08.2019 Valge Daam ST UusKalda, Läänemaa Vaata
11.08.2019 Valge Daam ST UusKalda, Läänemaa Vaata
17.08.2019 Katariina Karikas T Võru, Roosi tn spordiväljak Vaata
18.08.2019 Eesti meistrivõistlused TUL Võru, Roosi tn spordiväljak Vaata
September 2019
07.09.2019 Eesti-Soome maavõistlus Pirita Spordikeskus Vaata
14.09.2019 Agnes Sirkeli III mälestusturniir D Tartu, ERMi Viinaköök ja ümbrus Vaata
16.09.2019 Veteranide (55+) Euroopa Meistrivõistlused T Albena, Bulgaaria Vaata
17.09.2019 Veteranide (55+) Euroopa Meistrivõistlused T Albena, Bulgaaria Vaata
18.09.2019 Veteranide (55+) Euroopa Meistrivõistlused T Albena, Bulgaaria Vaata
19.09.2019 Meeste EM Albena, Bulgaaria Vaata
20.09.2019 Meeste EM Albena, Bulgaaria Vaata
21.09.2019 Meeste EM Albena, Bulgaaria Vaata
22.09.2019 Meeste EM Albena, Bulgaaria Vaata
Oktoober 2019
03.10.2019 U-23 EM naised, mehed T Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Prantsusmaa Vaata
04.10.2019 U-23 naiste ja meeste EM T Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Prantsusmaa Vaata
05.10.2019 U-23 naiste ja meeste EM T Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Prantsusmaa Vaata
06.10.2019 U-23 naiste ja meeste EM T Saint-Pierre-lès-Elbeuf, Prantsusmaa Vaata
27.10.2019 Reitinguvõistlus T Tallinn, Algi petangihall Vaata
November 2019
09.11.2019 Eesti sisemeistrivõistlused ST Tallinn, Algi petangihall Vaata
10.11.2019 Reitinguvõistlus D Tallinn, Algi petangihall Vaata
18.11.2019 Naiste ja juuniorite MM Phnom Penh, Kambodža Vaata
19.11.2019 Naiste ja juuniorite MM Phnom Penh, Kambodža Vaata
20.11.2019 Naiste ja juuniorite MM Phnom Penh, Kambodža Vaata
21.11.2019 Naiste ja juuniorite MM Phnom Penh, Kambodža Vaata
22.11.2019 Naiste ja juuniorite MM Phnom Penh, Kambodža Vaata
23.11.2019 Naiste ja juuniorite MM Phnom Penh, Kambodža Vaata
29.11.2019 Euro Cup finaal Saint-Yrieix-sun-Charente, Prantsusmaa Vaata
30.11.2019 Euro Cup finaal Saint-Yrieix-sun-Charente, Prantsusmaa Vaata
Detsember 2019
01.12.2019 Euro Cup finaal Saint-Yrieix-sun-Charente, Prantsusmaa Vaata
08.12.2019 Eesti sisemeistrivõistlused SD Tallinn, Algi petangihall Vaata

Rasvases kirjas toodud võistlused kuuluvad Eesti reitinguarvestusse.