Üksik- ja paarismängu MM-i katsevõistluste juhend ja uuendatud Klubide Sarja juhend


Tänasest on kõigile tutvumiseks üles laetud 2019. aasta naiste ja meeste üksikmängu, paarismängu ja segapaarismängu maailmameistrivõistluste (MM) katsevõistluste juhend. Samuti on uuendatud Klubide Sarja juhendit.

Katsevõistluste juhend

MM-i toimumise kohaks on El Ejido, Almería, Hispaania (sama koht, kus viimati toimusid U-23 Euroopa Meistrivõistlused) ja toimumise ajaks 2019. a maikuu esimene nädalavahetus.

Katsevõistlused on planeeritud läbi viia Algi hallis 12.-13.01.2019, kusjuures eelringi mängud toimuvad laupäeval ja finaalid pühapäeval (erandiks on juhendis toodud olukord, kui kohe mängitakse finaal või finaali üldse ei toimu).

Katsevõistluste formaat on sarnane 2 aasta tagusega ehk selgitatakse parim naispaar ja meespaar. Eraldi katsevõistlust üksikmängu ja segapaarismängu parimate selgitamiseks ei toimu.

Kuivõrd viimastel aastatel on saanud reegliks, et tiitlivõistlustel osalemise eelduseks on mittemängiva esindaja (treeneri) olemasolu, siis on vastav tingimus ka katsevõistluste juhendis välja toodud ja võistkonnad peaksid juba registreerimisel sellele tähelepanu pöörama.

Vaata juhendit siit

Klubide Sarja juhend

Klubidelt saadud tagasiside põhjal tegi juhatus mõned muudatused ka Klubide Sarja juhendis, millest olulisemad on järgnevad:

Klubivõistkonnas võib olla piiramatu arv mängijaid, kuid igaks matšiks saab üles anda kuni 7 mängijat. Endiselt võib üks klubi üles anda mitu Klubivõistkonda, kuid etapiks registreeritud Klubivõistkondade liikmed ei tohi kattuda;

Klubivõistkonna registreerimine koos võistkonna liikmete nimede äranäitamisega tuleb teha hiljemalt 6 päeva enne vastava etapi algust s.t. hiljemalt etapi toimumise nädalavahetusele eelneva pühapäeva õhtuks – hiljemalt teisipäeva õhtuks on võistlussüsteem teada ja sellekohane info ka üles pandud.

Vaata uuendatud juhendit siit

04.12.2018