Eesti meistrivõistlused


Toimumiskoht:Kärdla, Mängude maja
Toimumispäev:Laupäev, 04.07.2020
Algus:10:00
Mänguviis:Duppel
Reiting:Jah
Litsents:Jah
Korraldaja:Kärdla PK
Peakohtunik:Kadri Arunurm
Võistlussüsteem:Šveits + karikas
Osavõtutasu:10€ täiskasvanu, 2€ juunior
Auhinnad:Eesti meistrivõistluste medalid.
Kärdla PK poolt I koht 200 EUR.
Lisainfo:Lõunasöögi tellimine lisatasu eest hommikul enne mängude algust

Lisainfo: Margus Berkmann 5277031 või margusberkmann@gmail.com.

Praamipiletid: www.praamid.ee
Lennukipiletid: www.saartelennuliinid.ee
Registreerumine:Registreerumine kuni 01.07.2020 kella 21:00-ni meiliaadressil
voistlus@petanque.ee.
Registreerunud:1. Margus Berkmann, Veiko Proos 414+364=778
2. Külli Kariste, Marju Velga 276+253=529
3. Toomas Hoole, Jaan Joonas 288+153=441
4. Marge Mägi, Silver Kingissepp 194+213=407
5. Kadri Arunurm, Kalju Olmre 366+40=406
6. Kaido Kopel, Hardo Sokk 248+157=405
7. Katri Aavekukk, Martin Mänd 397+0=397
8. Aimar Poom, Valmar Pantšenko, Marek Kolk 241+152+189=582/3x2=388
9. Kaarel Mikk, Mihkel Filipenko 130+216=346
10. Angelika Tauk, Toomas Tauk 232+99=331
11. Aigar Lusbo, Harry Lusbo 84+245=329
12. Maris Rõõm, Kaur Kangur 323+1=324
13. Piret Kopel, Triin Gretel Tauk 105+183=288
14. Sirje Viljaste, Merike Lusbo 22+252=274
15. Marko Ode, Margo Peebo 51+208=259
16. Kertu Palm, Anti Alasi 248+1=249
17. Meelis Münt, Kevin Sten Liik 3+218=221
18. Janek Kiisk, Ruudi Väärtnõu 159+25=184
19. Heigo Kullang, Vahur Raudsepp 1+158=159
20. Kevin Kangur, Kristiina Küber 147+0=147
21. Siim Sooäär, Aare Trave 144+1=145
22. Mait Metsla, Kenneth Muusikus 1+97=98
23. Kristjan Raudsepp, Ott Karl Kopel 57+1=58
24. Tõnis Neiland, Ivar Viljaste 1+49=50
25. Kert Kangur, Sander Rebane, Janek Kangur 1+1+22=24/3x2=16
26. Andres Veski, Svetlana Veski 1+1=2
27. Margus Strööm, Marek Lehis 1+1=2
28. Matti Vinni, Kaspar Mänd 1+1=2
29. Ivan Ignatov, Raivo Ignatov 1+1=2
30. Henri Mitt, Janek Tarto 1+1=2
31. Kalle Orro, Aigi Orro 1+1=2
32. Merike Sisask, Toomas Tamme 1+1=2
33. Jelena Brakina, Peeter Zirk 1+1=2
34. Ilmar Roosioks, Angelika Roosioks 1+0=1
35. Martti Männiste, Hanna Rebane 1+0=1
36. Mati Rõõm, Viljar Kerb 1+0=1
37. Urmas Berkmann, Andrus Treiman 0+1=1
38. Roger Viks, Harry Kanistik 0+0=0
39. David Lukas, Valeri Filipenko 0+0=0
40. Markus Erik Tommula, Andrus Tommula 0+0=0


I VOOR:
1. Margus Berkmann, Veiko Proos - 27. Margus Strööm, Marek Lehis
2. Külli Kariste, Marju Velga - 39. David Lukas, Valeri Filipenko
3. Toomas Hoole, Jaan Joonas - 34. Ilmar Roosioks, Angelika Roosioks
4. Marge Mägi, Silver Kingissepp - 22. Mait Metsla, Kenneth Muusikus
5. Kadri Arunurm, Kalju Olmre - 26. Andres Veski, Svetlana Veski
6. Kaido Kopel, Hardo Sokk - 40. Markus Erik Tommula, Andrus Tommula
7. Katri Aavekukk, Martin Mänd - 33. Jelena Brakina, Peeter Zirk
8. Aimar Poom, Valmar Pantšenko, Marek Kolk - 28. Matti Vinni, Kaspar Mänd
9. Kaarel Mikk, Mihkel Filipenko - 24. Tõnis Neiland, Ivar Viljaste
10. Angelika Tauk, Toomas Tauk - 31. Kalle Orro, Aigi Orro
11. Aigar Lusbo, Harry Lusbo - 25. Kert Kangur, Sander Rebane, Janek Kangur
12. Maris Rõõm, Kaur Kangur - 36. Mati Rõõm, Viljar Kerb
13. Piret Kopel, Triin Gretel Tauk - 37. Urmas Berkmann, Andrus Treiman
14. Sirje Viljaste, Merike Lusbo - 38. Roger Viks, Harry Kanistik
15. Marko Ode, Margo Peebo - 29. Ivan Ignatov, Raivo Ignatov
16. Kertu Palm, Anti Alasi - 32. Merike Sisask, Toomas Tamme
17. Meelis Münt, Kevin Sten Liik - 21. Siim Sooäär, Aare Trave
18. Janek Kiisk, Ruudi Väärtnõu - 35. Martti Männiste, Hanna Rebane
19. Heigo Kullang, Vahur Raudsepp - 30. Henri Mitt, Janek Tarto
20. Kevin Kangur, Kristiina Küber - 23. Kristjan Raudsepp, Ott Karl Kopel