Tartu Vaim


Toimumiskoht:Tartu Toomkiriku varemed, Lossi 25
Toimumispäev:Pühapäev, 01.05.2016
Algus:11.00
Mänguviis:Trio/Duo
Reiting:Ei
Litsents:Ei
Korraldaja:Tartu Kalevi petangiklubi,
Peakohtunik:Anti Alasi
Võistlussüsteem:Võistkonnad mängivad turniirisüsteemis, kui osavõtvaid võistkondi on kuni 6. 7-8 osavõtja võistkonna puhul loositakse alagrupid ning edasi mängitakse karikasüsteemis. Üle 8 võistkonna puhul mängitaks Šveitsi süsteemis 5 vooru. Iga kohtumine koosneb kahest mängust: kohtuvad triod ja duppelid, millede koosseisude valik on vaba (M ja N suhtes). Iga kohtumise eel võib triode ja duppelite koosseise muuta. Eelmise aasta 3 paremat võistkonda pannakse tabelitesse paigutusega. Võistkonda käsitletakse sama võistkonnana, kui vähemalt 3 mängijat on samad mis eelmisel aastal.
Osavõtutasu:10 € võistkond
Auhinnad:Võitja võistkond saab aastaks rändauhinna TARTU VAIM valdajaks. I –III koha saavutanud võistkonna liikmeid autasustatakse Tartu sümboolikaga diplomite ja meenetega.
Lisainfo:Klubide ehk mängijate poolt moodustatud 5-liikmelised võistkonnad, kelle koosseisus on vähemalt 2 naist. Võistkondade arv ei ole piiratud.
Tulemuste arvestamine:
Iga võit annab ühe punkti. Kui kohtumises võidavad vastast nii T kui ka D, saab võistkond kaks punkti ja vastane 0. Ühe võidu korral saavad võistkonnad kumbki 1 punkti. Võidab võistkond, kes kogub rohkem võite. Võrdsete võitude korral määrab paremuse omavahelistel mängudel kogutud punktide vahe. Kui see osutub osutuvad võrdseks, siis on määrav T poolt kogutud punktide vahe. Šveitsi süsteemis reastatakse mängijat pärast igat vooru vastavalt tulemustele ümber: loevad 1) võidud, 2) Buchholzi koefitsient ja 3) punktide vahe.
Registreerumine:Osavõtuks registreeruda hiljemalt 27. aprilliks e-postile antialasi@gmail.com või telefonil 55671105.