Viimased uudised

PILDID! Eesti petangiklubide karikavõistlused võitis SHK
21.07.2012

Eesti klubide karikavõistluste esikoha sai Kohtla-Järve SHK, kes sai sellega ka õiguse minna tuleval aastal EuroCupile. Teine oli Läänemaa PK Wicia, kolmanda koha sai Jõhvi LTK Üks-Teist. Kõik tulemused>>> | Galerii>>>

Nädalavahetusel selgub Eesti tugevaim petangiklubi
19.07.2012

Nädalavahetusel peetakse Jõhvis Eesti petangiklubide karikavõistlused, kus favoriidina läheb võistlustulle tuleval nädalal Eestit EuroCupil esindav Kohtla-Järve SHK.

Spordiveteranide mängude petangiturniiri võitis Tallinn
15.07.2012

Rakveres toimunud 45. Eesti spordiveteranide mängude petangiturniiri segatriodele võitis Tallinna SVK I, kelle ridades lisaks sel aastal Eesti triode meistriks tulnud ja Eesti reitingus esikohta hoidvatele Merike Aavale ja Kalju Olmrele ka Kadri Arunurm.

Reitingus liidrid Olmre ja Aava
09.07.2012

Eesti petangireitingut juhivad juuli seisuga Kalju Olmre ja Merike Aava.

Oidsalu/Kopel võitsid TAFISA maailmamängud
08.07.2012

Leedus, Šiauliais toimunud ülemaailmse spordiorganisatsiooni TAFISA (The Association For International Sport for All)  viiendate maailmamängude petangiturniiri võidu tõi Eestisse Tallinna Kalevi petangiklubi duo Eve Oidsalu/Kaido Kopel.

Paarismängus võidukad Münt/Viks
08.07.2012

Kohtla-Nõmmel peetud Eesti GP etapil paarismängus sai esikoha duo Meelis Münt/Roger Viks, kusjuures Münt võidutses Gpetapil teist päeva järjest.

Mäetagusel edukaim trio Olmre/ Münt/Neiland
08.07.2012

Laupäeval Mäetaguse mõisapäeva raames peetud Eesti triode GP etapi võit kuulus tosina võistkonna seas triole Kalju Olmre/Meelis Münt/Hillar Neiland.

Mõlemad Eesti võistkonnad kaheksa parema hulgas
06.07.2012

Šauliais reedel alanud rahvusvahelise spordiseltsi TAFISA (The Association For International Sport for All) 5. mängude petangiturniiril olid mõelmad Eesti duod avapäeval edukad ning kindlustasid koha laupäevasele finaalturniirile ehk jõudsid kaheksa parema hulka. NB! laupäevane lühiinfo Leedust räägib Eestisse toodud esikohast, lähipäevadel loodame sellest pikemalt kirjutada.

Nädalavahetusel jagatakse GPpunkte
05.07.2012

Nädalavahetusel peetakse Mäetagusel ja Kohtla-Nõmmel Eesti GPetapid, kuhu pani end kirja 12 triot ja 24 paari.

PILDID! Suvemängude parimad petangis Kärdla ja Jõhvi
02.07.2012

Eesti linnade suvemängude petangiturniiri võitis Kärdla ja Eesti valdade suvemängude esikoht petangis läks Jõhvi. Võistlused peeti segatriodele.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49