Viimased uudised

Nädalavahetusel viimased sisehooaja võistlused
20.04.2017

Laupäeval ja pühapäeval selguvad viimased selle sisehooaja võistluste võitjad. Laupäeval selgub Regioonide Karika võitja ja pühapäeval trio sisemeister.

Suvekalender 2017
17.04.2017

Kõikidele petankeritele teadmiseks suvises kalendris on näha ainult EPKL-i reitingusse minevad võistlused, tiitlivõistlused, katsevõistlused, maavõistlused,

Kõik klubide poolt korraldatavad võistlused on näha Võistluskalender > Kõik võistlused alt.

Pühapäeval toimus selle sisehooaja eelviimane reitingu arvestusse minev võistlus
10.04.2017

Võistluse võitis võistkond koosseisus Egert Kingissepp, Kevin Sten Liik ja Silver Kingissepp seisuga 13:12 võistkonna Eve Oidsalu, Urmo Auväärt ja Kalju Olmre ees. Kolmanda koha saavutasid Aigi Orro, Kalle Orro ja Ülo Piik.

On alanud registreerimine Tartu Vaimu võistlusele.
10.04.2017

Sel aastal toimub Tartu Vaim 1.mail. Võistkonnas 2 naist ja 3 meest.

Tallinn - Helsingi linnavõistlus 06.05.2017, Tallinnas
02.04.2017

Tallinn-Helsingi linnade sõpruskohtumine toimub juba sel laupäeval.

Laupäeval 1.04.2017 sai maha peetud üks vahva naljaturniir
02.04.2017

Kõik sai tehtud teisiti kui kirjas ja sellest tuli üks igati mõnus võistluspäev. Registreerus 22 mängijat.

Laupäeval viisid võidu koju Ivar VIljaste ja Ülo Piik
27.03.2017

Laupäeval 25.03.2017 toimus Tallinnas reitinguvõistlus paarismängus, kus osales 23 võistkonda.

Naistepäeva turniiri võitis võistkond koosseisus Kadri Arunurm, Kalju Olmre, Hardo Sokk
06.03.2017

Laupäeval 04.03. toimus Tallinnas väike Naistepäeva turniir. Lõbusas meeleolus mängisid kõik viis võistkonda omavahel läbi. Alagrupi esimene ja teine ning kolmas ja neljas mängisid veel ka koha mängud.

Selgusid viimased Regioonide Karika finaali osavõtjad
27.02.2017

Laupäeval 25.02. toimusid Haapsalu petangihallis Regioonide Karika II etapi lääne regiooni võistlused. Võitjateks tuli seekord võistkond koosseisus Maive Sein, Marge Mägi, Gunnar Usin ja Urmo Auväärt.

Regioonide Karika ida regiooni II etapi võitsid Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste
22.02.2017

Pühapäeval 19.02. mängiti Kohtla-Järve hallis ida regiooni II etapp. Võitjaks tuli mõlemal etapil Võistkon koosseisus Ivar Viljaste, Janek Tarto, Kristo Viljaste, Sirje Viljaste. Teisena sõidavad Tallinna finaalvõistlusele II etapil teiseks tulnud võistkond koosseisus  Argo, Jaan ja Oskar Sepp.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51