10.05.2017

EM ja MM katsevõistlustele saab registreerida kuni 16.maini kella 21.00-ni.

Laupäeval toimus I Tallinna - Helsingi linnavõistlus
08.05.2017

Laupäeval 6.05.2017 Tallinna petangihallis toimunud meeleoluka 1. Tallinn-Helsingi linnavõistluse võitis TALLINN 13:12. Jess!

Sisehooaja reitingu kolm parimat on selgunud
06.05.2017

Esinelik mahtus seekord 8 punkti sisse.

Päikesepaistelisel 1. mail 2017 toimus 13. korda petangiturniir Tartu Vaim.
03.05.2017

Läbi aegade kõige arvukama osalejaskonnaga võistluse võitis Võru I võistkond kooseisus Illart Majas, Danel Pilv, Jaan Lüitsepp, Ljudmilla Lüitsepp, Jane Lüitsepp. Teiseks tuli Ida-Viru ja kolmandaks Tartu I võistkond.

Tänane päev lõpetas sisehooaja.
23.04.2017

Täna selgus selle hooaja Eesti sisemeister trios. Võidu sai võistkond Kaido Kopel, Margus Berkmann ja Veiko Proos. Teine koht läks Valga võistkonnale - Anna Liisa Kattai, Kevin Kangur ja Tiit Kattai.

Regioonide Karikas 2017 võit läks põhja regioonile
23.04.2017

Laupäeval 22.04 lõppes Regioonide Karikas 2017. Võidu noppis endale põhja regiooni võistkond koosseisus -  Kaido Kopel, Veiko Proos, Margus Berkmann, Martin Mänd

Gentis , Belgias 13.-16.04.2017 toimunud naiste/meeste singli, dupli ja segadupli MM-l esindasid Eestit Varje Reede, Maive Sein, Kaido Kopel ja Andero Kelu
20.04.2017

13.-16. aprill toimusid Gentis esmakordselt paarismängu ja segapaari MM koos singli MM-ga. Mängugraafik oli tihe ja mängijad alustasid päeva hommikul kell 8.00 ning lõpetasid õhtul kell 23.00.

Nädalavahetusel viimased sisehooaja võistlused
20.04.2017

Laupäeval ja pühapäeval selguvad viimased selle sisehooaja võistluste võitjad. Laupäeval selgub Regioonide Karika võitja ja pühapäeval trio sisemeister.

Suvekalender 2017
17.04.2017

Kõikidele petankeritele teadmiseks suvises kalendris on näha ainult EPKL-i reitingusse minevad võistlused, tiitlivõistlused, katsevõistlused, maavõistlused,

Kõik klubide poolt korraldatavad võistlused on näha Võistluskalender > Kõik võistlused alt.

Pühapäeval toimus selle sisehooaja eelviimane reitingu arvestusse minev võistlus
10.04.2017

Võistluse võitis võistkond koosseisus Egert Kingissepp, Kevin Sten Liik ja Silver Kingissepp seisuga 13:12 võistkonna Eve Oidsalu, Urmo Auväärt ja Kalju Olmre ees. Kolmanda koha saavutasid Aigi Orro, Kalle Orro ja Ülo Piik.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52