Reitinguvõistlus


Toimumiskoht:Tallinn, Algi petangihall
Toimumispäev:Laupäev, 23.02.2019
Algus:10:00
Mänguviis:Duppel
Reiting:Jah
Litsents:Ei
Korraldaja:Saku PK
Peakohtunik:Hardo Sokk
Võistlussüsteem:Šveitsi süsteem 4 vooru + karikas. Kummastki grupist 4 parimat saavad edasi veerandfinaali (I grupi 1. mängib II grupi 4.-ga, 2-3, 3-2, 4-1), grupi 5-6 mängivad vastavalt kohtadele 9-12
Osavõtutasu:8€ täiskasvanu, 2€ juunior
Auhinnad:60% osavõtutasudest
Lisainfo:I grupp alustab kell 10:00, II grupp koheselt pärast I grupi mängude lõppu. PALUME MÄNGIJATEL AEGSASTI KOHAL OLLA (~13:30)! Šveitsi süsteemi mängud on ajalimiidiga 1 tund + 1 snadivoor, karikaringi mängud on ajalimiidita.
Registreerumine:Registreerumine e-maili aadressil juhatus@petanque.ee kuni 21.02.2019 kella 21.00-ni
Registreerunud:1. Margo Peebo, Marek Lehis 168+130=298
2. Kadri Arunurm, Kalju Olmre 158+138=296
3. Maris Rõõm, Andero Kelu 79+147=226
4. Marge Mägi, Kevin Sten Liik 130+79=209
5. Aivar Sein, Silver Kingissepp 69+114=183
6. Kaido Kopel, Thibaut Mathon 131+48=179
7.Kadri Veljend, Indrek Vaho 91+78=169
8. Tõnis Neiland, Ivar Viljaste 63+81=144
9. Heigo Kullang, Vahur Raudsepp 89+49=138
10. Maive Sein, Varje Reede 50+83=133
11. Marko Ode, Margus Limberg 110+22=132
12. Katrin Lember, Urmo Auväärt 20+94=114
13. Ott Karl Kopel, Mihkel Palk 40+66=106
14. Merike Lusbo, Marek Kolk 0+75=75
15. Külli Kariste, Marju Velga 43+32=75
16. Triin Gretel Tauk, Piret Kopel 35+25=60
17. Toomas Tauk, Hardo Sokk 7+39=46
18. Katri Aavekukk, Veiko Proos 15+0=15
19. Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa 0+0=0
20. Harry Lusbo, Aigar Lusbo 0+0=0
Tabelid:Šveits - grupp 1
Šveits - grupp 2
Karikas
Ajakava:I grupp:
Kadri Arunurm, Kalju Olmre - Toomas Tauk, Hardo Sokk
Maris Rõõm, Andero Kelu - Anne Sillamaa, Vallo Sillamaa
Kaido Kopel, Thibaut Mathon - Triin Gretel Tauk, Piret Kopel
Kadri Veljend, Indrek Vaho - Harry Lusbo, Aigar Lusbo
Maive Sein, Varje Reede - Katrin Lember, Urmo Auväärt

II grupp:
Margo Peebo, Marek Lehis - Külli Kariste, Marju Velga
Marge Mägi, Kevin Sten Liik - Ott Karl Kopel, Mihkel Palk
Aivar Sein, Silver Kingissepp - Merike Lusbo, Marek Kolk
Tõnis Neiland, Ivar Viljaste - Marko Ode, Margus Limberg
Heigo Kullang, Vahur Raudsepp - Katri Aavekukk, Veiko Proos