06.09.2011

Eesti 2011. aasta reitinguedetabeli parimad on Tallinna SK Optima esindajad Roger Viks ja Külli Kariste.

Eesti meistriks tulid Proos ja Vasser
05.09.2011

Pühapäeval Jõhvis peetud Eesti meistrivõistlused petangi üksikmängus võitsid Veiko Proos ja Heili Vasser.

PILDID! GP Mäetaguse etapi võitsid Aavekukk/Kariste
03.09.2011

Ida-Virumaal, Mäetagusel peetud Eesti paarismängu GPetapi võitis 30 duo seas Tallinna SK Optima paar, naiste MMiks valmistuvad Katri Aavekukk ja Külli Kariste.

Viimased reitingupunktid jagatakse Ida-Virumaal
31.08.2011

Eeloleval nädalavahetusel peetakse Ida-Virumaal kaks viimast Eesti reitinguvõistlust. Laupäeval on Mäetagusel kavas Eesti GPetapp paarismängus ja pühapäeval võisteldakse meistrimedalitele üksikmängus.

Juhatus vähendas kahe võistkonna osalustasusid
30.08.2011

Vastavalt Tartu Kalevi kirjale, milles paluti selgitust, miks osad võistkonnad loobusid klubide karika teisest võistluspäevast, mille tulemusena jäi kahel võistkonnal teine võistluspäev poolikuks, otsustas juhatus järgmist.

Klubide karika esikoht rändas Hiiumaale
28.08.2011

Klubide karika võitis Kärdla PK, kes finaalis purustas 5:0 Kohtla-Järve SHK, kes omakorda oli poolfinaalis välja lülitanud karikakaitsja Tallinna SK Optima.

Avapäev üllatusi ei valmistanud
27.08.2011

Tallinnas peetud klubide karika avapäev üllatusi ei valmistanud ning poolfinaali said eelmise aasta mõlemad finalistid, Tallinna klubid SK Optima ja PK Kalev, kelle laupäevaseks poolfinaalvastaseks on vastavalt üle-eelmise aasta pronks Kohtla-Järve SHK ning Kärdla PK I, kes oli eelmisel aastal viies (siis oli pronksil nende II võistkond) ja üle-eelmise aastal hõbe.

Klubide karikal osaleb kaheksa võistkonda
25.08.2011

Nädalavahetusel Tallinnas, Kalevi staadioni petangiväljakutel toimuvale Klubide karikale pani kirja kaheksa võistkonda.

Veiko Proos: Ma ei mäleta EMi veerandfinaalist midagi
24.08.2011

Petanque.ee esitas Euroopa meistrivõistlustel Göteborgis eelmisel laupäeval tulistamisharjutuses pronksi teeninud Veiko Proosile mõned küsimused, millele meie tipp-petanker ka meelsasti vastas.

Kalevi petangipäevadel võidud Eestisse ja Leetu
23.08.2011

Nädalavahetusel Tallinnas peetud Kalevi petangipäevadel võitsid triode turniiri Roger Viks/Arvi Palla/Tõnis Neiland ning paaridest olid edukaim duo Gintaras Raškus/Vytis Šulinskas.

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49