Viimased uudised

Viimased reitingupunktid jagatakse Läänemaal
06.09.2012

Eesti GPsari jõuab nädalavahetusel Läänemaale, kus laupäeval peetakse Haapsalus triode ja pühapäeval Uuskaldal paarismängu võistlus.

FOTOD! Tartu GP võitsid Kingissepp/Viljaste
26.08.2012

Paarismängu Tartu GP võitsid Silver Kingissepp/Ivar Viljaste.

PILDID! Valga GP etapi võit läks Ida-Virumaale
25.08.2012

Eesti triode GP Valga etapi võitis Ida-Virumaa trio Mait Metsla, Matti Vinni, Pjotr Nikkar. Pühapäeval jagatakse GP punkte paarismängus Tartus.

Valgas saab jõudu katsuda presidentidega
23.08.2012

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad Eesti petangi GPetapid Valgas ja Tartus, kusjuures Valga triode turniirile pani ennast kirja nii Eesti kui ka Läti alaliidu president, kes sattusid ka samasse puuli.

Reitingut juhivad Olmre ja Aava
13.08.2012

Eesti petangireitingut juhivad neli võistlust enne lõppu Kalju Olmre ja Merike Aava. Hooajal on jäänud veel neli reitinguvõistlust.

Arunurm ja Poom tulistamises edukaimad
12.08.2012

Eesti suvehooaja meistriks tulistamisharjutuses tuli naistest Kadri Arunurm Tallinna lähistelt ja meestest Aimar Poom Tartust.

Olmre/Palla võitsid paarismängu
11.08.2012

Eesti suvehooaja meistriks petangi paarismängus tulid Kalju Olmre/Arvi Palla. Hõbeda said Tallinna Kalevi staadionil peetud võistlusel Roger Viks/Harry Kanistik ja pronksi parim naispaar Katri Aavekukk/Merike Aava. Esiviisikusse mahtus ainsa mitteharjumaalasena hiidlane Margus Berkmann, kes sai koos Martin Mändiga neljanda koha.

Nädalavahetusel selguvad Eesti meistrid
10.08.2012

Eeloleval nädalavahetusel peetakse Tallinnas Eesti suvehooaja meistrivõistlused paarismängus ja tulistamises.

Proos aitas soomlased teise ringi
29.07.2012

Tšehhis Stolinis peetud EuroCupi esimeses ringis aitas Veiko Proos oma klubi Järvenpää PSC kuue võistkonna seas teise ring ehk alagrupis kahe parema hulka. Tšehhis Eestit esindanud Kohtla-Järve SHK kaotas kõik kohtumised.

PILDID! Eesti petangiklubide karikavõistlused võitis SHK
21.07.2012

Eesti klubide karikavõistluste esikoha sai Kohtla-Järve SHK, kes sai sellega ka õiguse minna tuleval aastal EuroCupile. Teine oli Läänemaa PK Wicia, kolmanda koha sai Jõhvi LTK Üks-Teist. Kõik tulemused>>> | Galerii>>>

Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52