Klubide Karikas


Toimumiskoht:Voka
Toimumispäev:Laupäev, 05.05.2018
Algus:10.00
Mänguviis:trio, paar, singel
Reiting:Ei
Litsents:Jah
Korraldaja:EPKL
Võistlussüsteem:alagrupid + karikas
Osavõtutasu:50 eurot võistkonna kohta tasuda EPKL-i arvele a/a EE052200001120114684
Auhinnad:Parim võistkond saab õiguse esindada Eestit 2018. aasta Euroopa Klubide karika võistlusel. Võitja saab rändkarika ja esikolmik karikad.Kui võitja võistkond loobub Euroopa klubide karika osavõtust, saab selle õiguse järgmine võistkond, jne.
Lisainfo:Võistkondadel peab olema ühtne võistlussärk.Riietus peab vastama rahvusvaheliste võistlusmääruste nõuetele.

Mängijad, kellel puudub ühtne võistlussärk eemaldatakse pärast kohtuniku poolt tehtud hoiatust võistlustelt.
Registreerunud:1. Saku PK: Triin Gretel Tauk, Eve Oidsalu, Piret Kopel, Angelika Tauk, Toomas Tauk, Kaido Kopel, Hardo Sokk, Thibaut Mathon, Andero Kelu, Urmo Auväärt, Priit Koppel, Heigo Kullang, Kristjan Raudsepp, Vahur Raudsepp, Andrus Tommula

2. SK Kärdla Petanque : Katri Aavekukk, Külli Kariste, Marju Velga, Veiko Proos, Meelis Münt, Martin Mänd, Kaarel Mikk, Mihkel Filipenko, Margus Berkmann, Urmas Berkmann

3. Kohtla-Järve SHK: Aigi Orro, Sirje Viljaste, Kalle Orro, Oskar Sepp, Jaan Sepp, Ivar Viljaste, Kristo Viljaste, Aarne Välja, Janek Tarto, Tanel Vähk, Mait Metsla

4. Valga PK: Maris Rõõm, Varje Reede, Anna Liisa Kattai, Birika Kerb, Tiit Kattai, Kevin Kangur, Kaur Kangur, Mati Rõõm, Toomas Reede, Kert Kangur

5. Tartu Kalev PK: Kertu Palm, Marta Ruus, Jelena Brakina, Aimar Poom, Valmar Pantšenko, Alari Keedus, Marek Kolk, Vello Pluum, Anti Alasi

6. SK Küti: Merike Lusbo, Ljudmilla Lüitsepp, Jaan Lüitsepp, Jaan Joonas, Toomas Hoole, Danel Pilv, Harry Lusbo, Aigar Lusbo

7. PK Wicia: Mare Kingissepp, Marge Mägi, Marko Ode, Margo Peebo, Janek Kiisk, Egert Kingissepp, Aivar Sein, Silver Kingissepp, Ruudi Väärtnõu, Margus Strööm

8. Viru SK: Svetlana Veski, Joana Taalberg, Kati Tuzberg, Ülo Piik, Karla Purgats, Andres Veski, Fredi Müür, Henri Mitt, Taavi Press, Johannes Neiland, Kenneth Muusikus, Oleg Rõndenkov, Urmas Jõeäär
Tabelid:Alagrupimängud