Kohtla-Järve võistlused lõpetasid suvehooaja.

Laupäeval toimunud Eesti meistrivõistlused triodele ja pühapäevane reitinguvõistlus "Viru Karikas" andis viimase võimaluse suvereitingusse punke koguda.

Nädalavahetuse ilm oli enamuse ajast suviselt soe ja päiksepaisteline, vaid laupäeva õhtul poolfinaali ajal kimbutas ilmataat vihmaga ja finaalmäng toimus lausa hilisõhtuses pimeduses. Finaalmängu pimedusega suutisid paremini toime tulla ja Eesti meistritiitli võitsid Margus Berkmann, Kaido Kopel, Meelis Münt. Kohtumine lõppes seisuga 13:7 ja teise koha saavutas võistkond Maive Sein, Varje Reede, Eve Oidsalu. Pronksikohtumise võitis tiim Merike Aava, Karl Räis, David Lukas seisuga 13:8 Silver Kingissepa, Ivar Viljaste, Priit Koppeli ees.

Pühapäevase reitinguvõistluse paarismängus "Viru Karikas" võitisid David Lukas ja Karl Räis, kes ülekaalukalt 13:5 võitsid finaalis Ivar Viljastet ja Kristo Viljastet.
3. koha mängisid välja Merike Aava ja Katri Aavekukk, kes võitsid seisuga 13:10 Eve Oidsalu ja Kaido Kopelit.

Suvise reitinguarvestuse võistlused on kõik peetud ja aeg on kokkuvõtteid teha. 15 võistlusest läks arvesse 5 paremat Eesti Meistrivõistlust ja 7 paremat reitinguvõistlust, samuti arvestati talvereitingut ühe reitinguvõistlusena.

Naiste arvestuses oli rebimine väga tasavägine ja reitingu võitis vaid ühe punktiga Eve Oidsalu (PK Kalev) kogudes kokku 1129 punkti, teise koha ja 1128 punkti kogus Merike Aava (SK Kärdla). Kolmas koht 1090 punktiga läheb Varje Reedele(PK Valga).  Esikolmik saab rahalise auhinna ja meened. Neljas koht, 922 punkti- Marina Vallik(PK Wicia), viies koht 822 punkti- Katri Aavekukk(SK Kärdla), kuues koht 794 punkti- Maive Sein(PK Wicia) ning nende auhindadeks on 2015.a. litsents ja meened.

Juunioride arvestuses võitis ülekaalukalt Oskar Sepp(Kohtla-Järve SHK) 886 punktiga, teine koha saavutas Harry Lusbo(Võru SK Küti) 364 punktiga ja kolmas koht Anna Liisa Kattai (PK Valga) 269 punktiga. Juuniore autasustakse meenetega.

Meeste arvestuses võitis reitingu PK Kalevi mängija Marek Kolk 1233 punktiga. Temale järgneb Martin Mänd(SK Kärdla) 1158 punktiga ja kohe kannul Aimar Poom 1111 punktiga. Esikolmik saab rahalise auhinna ja meened. Neljas koht läheb 1097 punktiga Kohtla-Järve SHK mängijale Ivar Viljastele, viies koht Kaido Kopel(PK Kalev) 1089 punktiga ja kuues koht Kalju Olmre ( SK Maestro) 1019 punktiga. Nende auhindadeks on samuti 2015.a. litsents ja meened.

Välisvõistlustest ootavad ees veel Eesti-Soome maavõistlus, Klubide Karikas ning naiste EM Türgis , meeste MM Tahitil, juunioride EM Prantsusmaal.