Reitinguvõistlused Sõmerus toimusid taas tapvas suvekuumuses.

Sõmeru valla toetusel ja Kohtla-Järve SHK sujuval korraldusel toimusid möödunud nädalavahetusel kaks reitinguvõistlust.

Võistlustest osavõtjaid oli napivõitu, sest samal ajal toimusid ka mujal euroopas rahvusvahelised võistlused. Laupäevasest triovõistlusest võttis osa 11 võistkonda. Esikoha saavutas PK Kalevi Tartu-Tallinna segavõistkond:  Kertu Palm, Marek Kolk, Aimar Poom, kes finaalkohtumises alistas 13:7  Kohtla-Järve võistkonna Mait Metsla, Matti Vinni, Ivar Viljaste. Kolmanda koha mäng oli pingeline ja võidu saavutas Külli Kariste, Kadri Arunurm, Kalju Olmre seisuga 13:12 võistkonna Riina Hein, Aivar Sein, Krister Janssoni ees.

Pühapäevane reitinguvõistlus paarismängus tõi võidu Külli Karistele ja Kalju Olmrele, kes suutsid alistada Marek Kolgi ja Aimar Poomi seisuga 13:7 Kolmanda koha heitluses sattusid kokku PK WICIA võistkonnad Margo Peebo, Marko Ode ja Kadri Veljend, Jaanus Kasper. Tugevamaks osutusid Margo ja Marko, kes võitsid kohtumise 13:4

Suured tänud korraldajatele eriauhindade ja hea korralduse eest.

Järgmised võistlused juba sel nädalavahetusel ja võõrustajaks seekord Valga klubi. Laupäeval toimub Eesti meistrivõistlus segapaarismängus. Pühapäeval reitinguvõistlus triodele. Registreeruda saab kuni neljapäeva õhtuni. Rohkem infot http://www.petanque.ee/index.php?id=103681&cid=303 ja http://www.petanque.ee/index.php?id=103681&cid=304