Eesti meistrid singlis on Mare Kingissepp ja Kaarel Mikk, tulistamises Merike Aava ja Margo Peebo.

Nädalavahetusel toimusid Haapsalus, mõnusas suvises meeleolus, Eesti meistrivõistlused üksikmängus ja tulistamises.

Laupäevasest võistlusest võttis osa 13 naist ja 24 meest ( kellest 1 juuniormängija ) . Võistluspäev kulges sujuvalt ja pakkus mitmeid üllatusi. Vihmapilved mängijaid ei seganud. Kuna naisi oli vähem siis nende võistluspäev lõppes juba varasel pealelõunal.

Naiste arvestuse esikoha ja kuldmedali jättis Läänemaale PK WICIA mängija Mare Kingissepp võites finaalkohumises Eve Oidsalu (PK Kalev) seisuga 13:9 Pronktsimatšis suutis võita kogemus: suurte kogemustega Merike Aava ( SK Kärdla) võitis kogu päeva head mängu näidanud ja vähemate kogemustega Merike Lusbot ( Võru SK Küti) seisuga 13:6

Meeste arvestuses viisid kogu medalikolmiku koju SK Kärdla noored petankerid. Pingelise kuldmedaliheitluse võitis Kaarel Mikk 13:7 jättes Martin Mändi hõgedale. Veelgi pingelisem oli pronksimäng, kus oma paremust suutis tõestada Mihkel Filipenko võites seisuga 13:10 Allar Eleranda.

Pühapäeval, 1.juunil toimusid Haapsalu suviselt sooja päikese all Eesti meistrivõistlustelt tulistamises. Võistluste kulg pakkus palju elevust ja põnevust ning tulemused valmistasid meeldivaid üllatusi. Võistluspäev kujunes päris pikaks, sest osavõtjaid oli naiste arvestuses 11 ja meeste arvestuses 24.
Naiste arvestuse päeva parima tulemuse, 30 punkti, viskas Merike Aava, kes võitis ka meistritiitli. Finaalis viskas ka suurüllataja Sirje Viljaste (Kohtla-Järve SHK) oma parima tulemuse 21 punkti ja võitis hõbemedali. Kolmas koht ja pronksmedali omanik  Eve Oidsalu viskas pronksikohtumises 8 punkti Mare Kingissepa (6 punkti) ees.

Meeste arvestuse päeva parima tulemuse, 34 punkti viskas eelringis Karl Räis. Finnalivõidu 30 punkti, viskas meistritiitli ja kuldmedali omanik Margo Peebo (PK Wicia). Hõbemedaliomanik, veel juunioride ridadesse kuuluv 13.aastane Oskar Sepp (Kohtla-Järve SHK) , näitas kogu päeva tugevat närvi ja head stabiilset viset, mis teda kindlat finaali viis. Finaalis tuli Oskaril alla vanduda kogemustele, kuid siiski tuleb tõdeda juuniori ülitublit tulemust meeste arvestuses. Pronksmedali visked möödusid  väga pingelises meeleolus, kui kuni viimase viskeni oli võimaus mõlemal võistlejal. Siiski parim, 21 punkti ja kolmas koht- Martin Mänd.

Kohtumiseni järgmistel võistlustel Tartus, kus selgitatakse välja Eesti parim segatrio.