Nädalavahetus Tallinnas

Selgusid Tallinna meistrid ja parim segaduo.

Laupäeval toimunud Eesti sisemeistrivõistlustele segapaarismängus registreerus 13 võistkonda. Võistluspäeva alustati 4 puulis, kus igast puulist 2 paremat võistkonda said edasi veerandfinaali. Riina Heinal ja Marek Kolgil ei õnnestunud seekord meistritiitlit kaitsta. Finaalis suutsid oma paremust tõestada Külli Kariste ja Kalju Olmre, kes alistasid Riina ja Mareki seisuga 13:8. Kolmanda koha saavutasid Merike Aava ja Margus Strööm.

Pühapäeval toimunud Tallinna lahtised meistrivõistlused võitis trio Margus Strööm, Janek Kiisk, Ivo Veimen, kes alistas võistkonna Eve Oidsalu, Kaido Kopel, Peep Puiestik. Kolmanda koha saavutasid Silver Kingissepp, Aivar Sein, Margus Limberg. Pühapäevasele võistlusele registreerus 11 võistkonda ja kolmest puulist pääses veerandfinaali edasi 6 võistkonda. 7-9 kohad selgitati välja omavaheliste mängudega.

Järgmised reitinguarvestusse minevad võistlused toimuvad alles kuu aja pärast, märtsi teises pooles Kohtla-Järvel Vanalinna petangihallis.