Tänaseks on nüüd selle suvehooaja võistlused läbi.

Eile, laupäeval 9.septembril, toimus veel Eesti - Soome maavõistlus, mis kujunes väga tasavägiseks. Mängudega jäi seis viiki 18:18. Poole võistluse pealt oli selge, et iga punkt on oluline. Lõpp tulemus 317:305 Eestile.

Nädal varem toimusid Sakus viimased reitingupunktide võistlused. EMV trios ja reitnguvõistlus paarismängus.

EMV triodele oli ennast registreerinud 16 võistkonda. Kolmanda koha saavutas võistkond koosseisus - Aarne Välja, Matti Vinni, Ivar Viljaste võites võistkonda - Varje Reede, Maive Sein, Aivar Sein seisuga 13:1. Esimese koha  saavutas võistkond koosseisus - Kaido Kopel, Meelis Münt, Margus Berkmann võites finaalis võistkonda Heigo Kullang, Vahur Raudsepp, Andrus Tommula seisuga 13:6. Teise koha võistkonna liikmetele oli see esimene Eesti meistrivõistluste medal. Väga tublid!

Reitnguvõistlus oli oluline meeste kolmanda koha reitingutabeli koha poolest, sest seal oli järjekord veel väga tasavägine. Pühapäeval osales 18 võistkonda, mängiti Šveitsi süsteemis + karikas. Kolmandaks tulid Urmo Auväärt ja Andero Kelu, kes võitsid Sirje Viljastet ja Mait Metslat seisuga 13:11. Finaalis võistlesid Veiko Proos, Toomas Tauk ja Ivar VIljaste, Aimar Poom. Seekord viisid võidu koju Ivar ja Aimar seisuga 13:10.  Palju õnne võitjatele!

Reitingu arvestuses tuli meestest ülekaalukalt esimeseks Ivar Viljaste (1436), teise koha võttis endale Kalju Olmre (1244) ja kolmanda koha Kaido Kopel (1072). Neljas kuni kuues koht kuuluvad Aimar Poomile (1012), Marek Kolk (1011) ja Urmo Auväärt (1010).

Naiste arvestuses oli juba varem esimene ja teine koht teada. Kolmanda koha eest oli ka siin rebimist. Esikoha sai Kadri Arunurm (1226), teise koha Mare Kingissepp (1083), kolmanda koha Sirje Viljaste (947) ja neljandaks jäi Marge Mägi (909).

Juunioritest oli ülekaalukalt esimene Oskar Sepp (1090), teisel kohal Kevin Sten Liik (715,5) ja kolmandal kohal Harry Lusbo (332).