Võistlused Kohtla-Järvel

Edukalt lõppes nädalavahetus kohalikele Ida-Viru petankeritele.

Mõlemal võistluspäeval haarasid poodiumikohad peamisel kohalikud Ida-Virumaa Kohtla-Järve SHK klubi petankerid. Ainult laupäevasel segatrio võistlusel "trügis" esikolmiku keskele segavõistkond Haapsalust ja Viljandist.

Laupäevasest segatrio võistlusest osavõtt oli eelmise aastaga võrreldes natuke kesisem. Sel aastal võistles vaid 10 võistkonda, eelmisel aastal 16 võistkonda, kuigi võistlustingimused on Kohtla-Järvel väga head, sest petangihall on soe ja tualetid puhtad.

Finaalkohtumise ja sisevõistluste kuldmedali võitsid Kohtla-Järve SHK võistkond Sirje ja Ivar Viljaste, Ülo Piik seisuga 13:8 . Hõbemedaliga sõitsid koju segavõistkond WICIA/Reede koosseisus Maive Sein, Varje ja Toomas Reede. Pronksikohtumises jäi samuti peale kohaliku klubi võistkond Rutt Voldek, Oskar, Jaan ja Argo Sepp. Kohtumine lõppes seisuga 13:5 ning neljas koht jäi WICIA tiimile Kadri Veljend, Jaanus Kasper, Marko Ode.

Pühapäevasel reitinguvõistlusel osales 16 võistkonda ja sellest täpselt pooled, 8 võistkonnda oli kohaliku Kohtla-Järve SHK klubi esindatavad võistkonnad. 6 võistkonda WICIAst või segavõistkonnad.

Poodiumi kõrgeimale astmele mängis end võistkond Oskar ja Jaan Sepp, finaalkohtumine lõppes seisuga 13:5 ja teise koha saavutas võistkond Tõnu Kapper,Vladimir Ognešikov. Kolmanda koha võitles välja võiskond Janek Tarto, Pjotr Nikkar seisuga 13:10 võistkonna Mare Kingissepa ja Kadri Arunurme ees.

Järgmised võistlused juba kahe nädala pärast Tallinnas. Toimuvad Eesti sisemeistrivõistlused tulistamises ja reitinguvõistlus paarismängus. Ootame rohket osavõttu!!